WeselaWesela

 • Dział ten przygotowaliśmy dla wszystkich przyszłych nowożeńców, którzy szukają profesjonalnej oprawy muzycznej na swoje wesele.
 • Nasz zespół jest w stanie zaspokoić wymagania najbardziej wybrednej klienteli, repertuar dobieramy indywidualnie na poczekaniu według oczekiwań gości weselnych, oczywiście istnieje możliwość wcześniejszego ustalenia repertuaru i zobrazowania całego klimatu wesela.
 • Oferujemy profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i dysponujemy własnym transportem.
 • Repertuar nasz jest bardzo bogaty pod względem aranżacyjnym jak i wokalnym. Każde przyjęcie weselne toczy się własnym torem i wymaga uważnego doboru granej muzyki zaczynając od Polskich wykonawców z lat 70-tych 80-tych poprzez współczesne popowe utwory grane w TVP i radiu. Nie może też zabraknąć muzyki biesiadnej, dzięki której wesele staje się bardziej tradycyjne.
 • Bardzo ważnym punktem naszego repertuaru są też klimaty Disco Polo, Dance, muzyka Cygańska, Pop, oraz muzyka dancingowa.
 • Każde wesele obfituje w różnego rodzaju zabawy i konkursy. Mamy do zaproponowania bardzo szeroki wybór konkurencji oczepinowych, które ustalamy według indywidualnych upodobań. Każda para ma możliwość własnej wizji i interpretacji oczepin.
MUZYKA POP & ROCK
MUZYKA POP & ROCK
MUZYKA DISCO POLO i DANCE
MUZYKA DISCO POLO i DANCE
 • Swą ofertę kierujemy również do par, które biorą ślub w Kościele Prawosławnym. Szczególnie w województwie Podlaskim w większości przypadków mamy do czynienia z weselami Prawosławnymi, które wymagają oprawy muzycznej skierowanej nieco bardziej w stronę klimatu ukraińskiego, białoruskiego, muzykę kresową a także rosyjską. Nasz repertuar obfituje w tego typu muzykę i stanowi nieodłączną, integralną część każdego granego przez nas wesela Prawosławnego. Będzie nam bardzo miło zagościć w Waszych stronach i mieć przyjemność zaśpiewać i zagrać na niepowtarzalnej uroczystości jaką jest przyjęcie weselne.
MUZYKA CYGAŃSKA i DANCINGOWA
MUZYKA CYGAŃSKA i DANCINGOWA
MUZYKA ROSYJSKA i BIAŁORUSKO-UKRAIŃSKA
MUZYKA ROSYJSKA i BIAŁORUSKO-UKRAIŃSKA
 • Jeśli macie ochotę by na waszym weselu oprócz głosów męskich śpiewała vokalistka, dajemy wam taką możliwość i możemy śpiewać we czworo, trzech Panów i Pani. Zapraszamy do słuchania wersji demo w wykonaniu naszej vokalistki.
VOKALISTKA
VOKALISTKA
 • W tym odtwarzaczu proponujemy Państwu utwory na pierwszy taniec, które statystycznie bardzo często wybierane są przez nowożeńców. Istnieje też możliwość odtworzenia pierwszego tańca z nośnika CD lub Pendrive. Sytuacje takie często zdarzają się w przypadku, gdy para chodzi na kurs tańca i utwór musi zostać odtworzony w oryginale.
PIERWSZE TAŃCE
PIERWSZE TAŃCE
 • Abyście mogli posłuchać choć w kilku procentach naszego repertuaru i naszych możliwości wokalno-instrumentalnych, powyżej przygotowaliśmy covery w naszym wykonaniu najczęściej grywanych utworów na weselach. Są to pliki demonstracyjne do słuchania ON-LINE w formacie MP3. Dziękujemy za odwiedzenie naszego działu weselnego i mamy nadzieję, iż w przyszłości zagramy Państwu piękne i niepowtarzalne wesele.
 • Pozdrawiamy wszystkie Pary u których mieliśmy przyjemność grać i śpiewać na niepowtarzalnej uroczystości jaką jest przyjęcie weselne.
 • Do zobaczenia i do usłyszenia na koncertach, weselach oraz innych imprezach okolicznościowych.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies. Kliknij tutaj, aby nie pokazywać więcej tego powiadomienia.