O nasO nas

TIME istnieje już od ponad 16 lat, jego założycielem i liderem jest Marek Szurpik.
TIME zaistniał na scenie muzycznej w roku 1998. W roku 2001 Marek zaczął pracować nad pierwszym materiałem i w roku 2002 ukazała się pierwsza płyta pt. "Bez słów i łez".
Największe przeboje z tego materiału to: "Telegram", "Powiedz mi powiedz" oraz "Łzy rozstania". Kolejne płyty to "Antidotum" oraz "Bezimienni" na których znalazły się m.in. takie utwory jak: "Zimna jak głaz", "Oddaj misie", "Bezimienni" oraz "Kradniesz moje serce".

Oprócz autorskiego materiału Marek zaśpiewał wiele utworów na kilkunastu płytach z kowerami dla wytwórni fonograficznej FOLK S.C., między innymi "Cygańskie Disco Polo" vol 1.2. i 3, kilkanaście części "Przeboje Polskich Dancingów", "Najpiękniejsze pastorałki i kolędy", "Pieśni religijne". Ostatni projekt Marka to "Wschodnie Przeboje" vol.1 i 2, na których zawarte są stare rosyjskie przeboje w nowych aranżacjach oraz znaną na Podlasiu i ścianie wschodniej twórczość ludową w języku białoruskim i ukraińskim.
Obecnie Marek pracuje nad 3 częścią "Wschodnich Przebojów" oraz kolejną autorską płytą TIME.

Długoletnie obcowanie z muzyką i realizacją nagrań, skłoniło Marka do pracy nad profesionalnym nagrywaniem vocalizy i obróbką dźwięku (specjalne podziękowania dla Janka Bańkowskiego za wieloletnią współpracę i przekazaną wiedzę). Z zamiłowania do muzyki Marek na dzień dzisiejszy sam realizuje nagrania vocalne do swoich najnowszych produkcji, oraz produkcji innych wykonawców, o czym można dowiedzieć się więcej w dziale STUDIO.

VideoVideo

nasz kanał YouTube
facebook - tu jesteśmy
SOUND CLOUD - tu jesteśmy
wrzuta - tu jesteśmy

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies. Kliknij tutaj, aby nie pokazywać więcej tego powiadomienia.